Prostě neuvěřitelně úsporná

Snadná instalace a jednoduché uvedení do provozu, profesionální podpora od návrhu až po údržbu: Díky novým inteligentním komfortním větracím jednotkám Zehnder ComfoAir Q a kompletnímu systému komfortního větrání Zehnder je velmi snadné získat pro váš domov energeticky účinný systém řízeného (nuceného) větrání s rekuperací tepla. Neustále čerstvý a čistý vzduch a téměř nehlučný provoz zajistí příjemný komfort v obytném prostoru.
Zehnder ComfoAir Q si vás získá svými maximálně flexibilními možnostmi instalace: Větrací jednotka je vybavena intuitivním průvodcem uvedení do provozu a je rovněž dostupná v mnoha různých variantách. Je tedy perfektním řešením pro jakýkoli projekt a to i v případě změny situaci na stavbě. Díky tomu, že větrací jednotky Zehnder splňují požadavky NZÚ, lze je zahrnout bez obav do vaší žádosti o dotaci. Výsledkem jsou tři podstatné výhody: Ušetříte náklady, čas a budete mít nižší vstupní investici.

Vyšší energetická účinnost

Větrací jednotky Zehnder ComfoAir Q již při uvedení na trh překonávaly současné evropské energetické normy. Zehnder ComfoAir Q je současně jedním z energeticky nejúspornějších zařízení. Co se týče rekuperace tepla, vykazují tyto jednotky maximální hodnoty (90% dle PHI a hodnota SFP 0,28 při 270 m3/h). V dalších kapitolách naleznete více informací o maximální energetické účinnosti, inovativním ovládání průtoku vzduchu a extrémně tiché technologii ventilátorů.

Další informace

Snadná montáž a jednoduchá údržba

Díky způsobu montáže Plug & Play lze větrací jednotky Zehnder ComfoAir Q nainstalovat zcela snadno a bezpečně. Díky přípojkám zaměnitelným z pravé na levou stranu je návrh systému zcela bez problémů – i při změně stavební situace. Díky jednoduchému řešení samotné konstrukce jednotky lze provádět její údržbu zcela snadno a pohodlně. Zjistěte více o flexibilním přípojení, průvodci uvedením do provozu nebo o snadném vzdáleném (online) monitorování servisním technikem.

Další informace

Ideální ovládání

Systémy větrání s Zehnder ComfoAir Q jsou vybaveny různými možnostmi ovládání. Možné je vše: Od jednoduchého displeje na jednotce přes praktickou aplikaci na cesty až po plně automaticky řízené větrání pomocí čidel dle individuální potřeby. Přečtete si více o nejrůznějších možnostech ovládání.

Další informace

Perfektní systém

Značka Zehnder představuje inovativní a v praxi osvědčený kompletní systém. Pro komfortní větrání s rekuperací tepla je k dispozici široké portfolio výrobků, perfektně přizpůsobených větrací jednotce Zehnder ComfoAir Q. Přečtete si více o možnostech kombinace větrací jednotky se systémem rozvodu vzduchu a volitelným příslušenstvím pro optimální klima v obytném prostoru, jakým je například zemní výměník tepla nebo doplňkový předehřívací registr pro větrací jednotku.

Další informace

Maximální komfort, zdravé bydlení

Zehnder ComfoAir Q umožňuje individuální přístup pro dosažení perfektního vnitřního klima v jakémkoliv obytném prostoru. Komfortních teplot, čerstvého vzduchu a optimální vlhkosti v interiéru lze dosáhnout s pomocí systému řízeného větrání s velmi tichým provozem. S využitím pylových filtrů lze pak speciálně pro alergiky zajistit, díky přívodu čistého a čerstvého vzduchu, zdravé a příjemné klima. Přečtěte si více o prachových a pylových filtrech, čidlech CO2 a kvality vzduchu a unikátním výměníku tepla.

Nepřetržitá podpora

Společnost Zehnder poskytuje ke svým výjimečným produktům také prvotřídní servis. Ať už se jedná o fázi plánování / návrhu systému, realizaci nebo údržbu či dodatečné rozšíření systému větrání, tým Zehnder je tu vždy pro vás a je vám nápomocen se svou technickou podporou. Více o našem nadstandardním zákaznickém servisu zde.

Kontaktujte nás


STAVOŠI s.r.o., Televizní 2618, 756 61 Rožnov p. R.