Obnovitelné zdroje

Klademe důraz na využití obnovitelných zdrojů a zabránění zbytečnému plýtvání.

Dlouhodobá udržitelnost

Využitím obnovitelných zdrojů v systémech s dlouhou životností a minimálními nároky na údržbu.

Komplexní přístup

Základem každé kvalitní realizace je důsledná předprojektová a projektová příprava. Využijte našich dlouholetých zkušeností s přípravou a realizací staveb.

Stavební dozor

Čím dál častěji lidé volí výstavbu domu formou stavby svépomoci. Ta se ovšem neobejde bez kvalitního stavebního dozoru se zkušenostmi. Obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme se stavbou Vašeho vysněného domu.

Konzultace

Kvalitní projekt rodinného domu vzniká řadu měsíců, někdy i let. Pokud nemáte jasnou představu o svém bydlení, přijďte se s námi poradit ještě před návštěvou projektanta nebo i v průběhu řešení návrhu a následné realizace. V novém domě budete trávit další desítky let a vložíte do něj často své celoživotní úspory, proto věnujte přípravě maximum možného času a energie.

Zajištění dotace

S našimi partnery pro Vás zajistíme vyřízení dotace z programu Nová zelená úsporám na stavbu pasivního domu, rekonstrukci Vašeho stávajícího domu nebo dílčí části stavby jako například fotovoltaiku, řízené větrání s rekuperací tepla, zelenou střechu nebo řešení využití dešťových vod z dotačního programu Dešťovka.

Termovize budov

Provádíme termografické měření profesionální kamerou Flir E6. Provádíme zhodnocení budovy a návrh případných opatření. Dále je možno termokameru využít při hledání poškozených rozvodů podlahového topení, kontrole fotovoltaických panelů, elektro rozvaděčů atd.

Kontaktujte nás


STAVOŠI s.r.o., Televizní 2618, 756 61 Rožnov p. R.