Vodovod

Realizujeme kompletní rekonstrukce a nové rozvody vnitřního vodovodu včetně dodávky a montáže zařizovacích předmětů a koupelnového nábytku.

Kanalizace

Realizujeme kompletní rekonstrukce a nové rozvody vnitřní kanalizace. Na přání zákazníka je možno dodat tichý systém potrubí.

Vytápění

Systém vytápění je pro dům velmi důležitý, aby zajistil komfortní bydlení a zároveň byl šetrný k Vaší peněžence a životnímu prostředí. Proto se důkladně zabýváme každým návrhem vytápěcího systému, kde řešíme především tepelné ztráty domu a pro Vás nejpříjemnější způsob vytápění (podlahové, nástěnné/stěnové nebo stropní vytápění) Realizujeme především montáže teplovodních systémů podlahového vytápění a teplovodních rozvodů s nástěnnými otopnými tělesy včetně dodávky a montáže zdroje vytápění.
V novostavbách často používáme jako zdroj vytápění elektřinu. Přestože se jedná o “nejšpinavější“ zdroj energie pro vytápění, jedná se o velmi úsporné řešení v moderních novostavbách. Pro splnění legislativní hodnoty obnovitelné energie tyto elektrické zdroje vytápění kombinujeme s fotovoltaickými panely. Při využití dotace je návratnost tohoto systému bez ukládání do baterií cca 8-10 let. S životností panelů přes 20 let je tato investice velice výhodná.

Nabízíme především tyto zdroje vytápění

  • Elektrické kotle.
  • Elektrické topné kabely, rohože, podlahové a stropní fólie.

Kontaktujte nás


STAVOŠI s.r.o., Televizní 2618, 756 61 Rožnov p. R.